» LM19-L200N
Kamerové systémy
> Akční nabídka
> Aktivní prvky
> AVIGILON kamery a záznam
> DAHUA HDCVI kamery a záznam
> DAHUA IP kamery a záznam
> Doplňky
> HIKMICRO ruční termokamery
> HIKVISION IP kamery a záznam
> HIKVISION TVI kamery a záznam
> Monitory
> Doplňky
> Držáky a stojany
> Interaktivní monitory
> LCD monitory
> Novinky
> PIXFRA - lovecká technika
> SW zpracování a záznam
> Záznamová média
> Zdroje
Elektronika
Požární signalizace
Vstupní systémy
Zabezpečovací systémy
ISB
Novinky
OZV
Strukturovaná kabeláž
Uživatel
Registrace nového zákazníka
Zapomněli jste heslo?
Užitečné informace
Ochrana osobních dat
Všeobecné smluvní podmínky
Platební podmínky
Reklamační řád
LM19-L200N
Značka:
DAHUA
19", LCD monitor pro provoz 24/7, rozlišení 1600 x 900 px, stolní/VESA
skladem
Naše cena:
ks
Novinka
Popis produktu
Barevný širokoúhlý LCD monitor19.5" pro trvalý provoz 24/7, rozlišení (1600 x 900 px), 1x HDMI, 1x VGA, možnost VESA uchycení na zeď, nízká spotřeba energie, vhodný pro kamerové systémy.
Technické parametry
Typ zařízení:
LCD monitor
Velikost displeje:
19.5"
Rozlišení:
1600 × 900 px
Provoz 24/7:
ano
Jas:
250 cd/m2
Kontrast:
600:1
Reakční doba:
5 ms
Zorný úhel:
horizontální 90° / vertikální 65°
Frekvence:
75 Hz
Porty:
VGA × 1, HDMI × 1
Provedení:
stolní/nástěnné
Montáž:
VESA 100 x 100 mm
Napájení:
12 VDC/2 A, 11.5 W (basic), 15.5 W (typ.), 16 W (max), standby 0.5 W