9159050

Značka: 2N
  • indukční smyčka pro IP interkomy - Externí
  • není skladem
  • Naše cena: 5 762 Kč
ks
Obrázek produktu - 9159050

Popis produktu

Indukční smyčka pro 2N IP interkomy.

2N® Induction Loop bezdrátově přenáší zvuk z 2N IP interkomu do naslouchátka sluchově postižené osoby. Návštěvníkovi budovy se sluchovým hendikepem tím umožní hlasovou komunikaci. Instalací indukční smyčky u dveří splníte nejen potřebné normy, ale i usnadníte uživatelům naslouchacího přístroje komunikaci např. s recepcí.


  • Přenos audia do naslouchátka
  • Jednoduché připojení k 2N IP interkomu
  • Vestavěná anténa

INSTALACE:

Zesilovač pro indukční smyčku může být umístěn na stěnu v místě, kde je požadováno pokrytí signálem, s využitím interní indukční smyčky. Krytí IP65 umožňuje venkovní použití. Zařízení je dodáváno s namontovaným čtyřžilovým kabelem o délce jeden metr pro zjednodušení připojení k vrátníku. Tento kabel má dva vodiče pro napájení 12 V DC a dva vodiče pro vstup signálu, vodiče jsou zapojené do spojovacího konektoru. Pokud jej budete zkracovat, řiďte se barevným značením vodičů.

Při montáži zesilovače na stěnu provlékněte připojený kabel otvorem, který pro něj připravíte. Pak naznačte polohu otvorů pro montáž, to jsou dva otvory na na přední straně. Zesilovač odeberte a montážní otvory vyvrtejte. Pro montáž na zeď použijte dodané hmoždinky a šrouby, otvory vrtejte vrtákem o průměru 6 mm. Poté šrouby zakryjte dodanými záslepkami.

Pro připojení k vrátníku a k napájecímu zdroji použijte dodané spojovací konektory. Konektor A je připojen ke čtyřžilovému kabelu od zesilovače. Do konektoru B zapojte speciální kablík pro připojení do vrátníku dodaný se zesilovačem a vývody napájecího zdroje 12 V. Speciální kablík zapojte do vrátníku a zapojte napájecí zdroj do sítě. Spojené konektory A a B lze umístit do krytu 2N IP interkomu. Konektory umožňují zapojení odizolovaných kabelů, konektor se otvírá zatlačením tenkého šroubováku na bílé plošky v jeho čele, uzavírá posunutím pohyblivé části štěrbinou na boku.

Na závěr je nutné ověřit funkčnost zařízení pomocí vhodného přijímače pro nedoslýchavé osoby nebo testeru komunikace pomocí magnetického pole, žádné další nastavení není nutné.


Technické parametry

Typ zařízení: Externí indukční smyčka
Určeno pro: 2N® IP Style, 2N® IP Verso, 2N® IP Force, 2N® IP Safety, 2N® IP Vario, 2N® IP Uni, 2N® Indoor View, 2N® Indoor Compact, 2N® Indoor Talk
Umístění: Na stěnu u interkomu
Provedení: S konektorem pro 2N interkomy
Napájení: Z ext. zdroje 12 V DC
Další informace: Pro naslouchátka dle normy IEC 60118-4

Soubory ke stažení

    Pro stažení souborů musíte být přihlášen(a)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace