918600

Značka: 2N
  • Lift8 - centrální jednotka
  • není skladem
  • Naše cena: 15 513 Kč
ks
Obrázek produktu - 918600

Popis produktu

Pro připojení až 8 výtahů na GSM/UMTS/PSTN linku. Včetně napájecího EURO kabelu a akumulátoru. USB rozhraní pro konfiguraci.


2N® Lift8 (L8) je komunikační systém, který se funkcí podobá interkomu. Jednotlivé hlásky se připojují na společnou sběrnici (dvojici vodičů), připojených ke splittru. Splitter je vždy připojen k centrální jednotce (CJ), která řídí činnost systému a poskytuje spojení s dispečinkem. Na sběrnici lze připojit maximálně 40 hlásek. CJ obsahuje interní splitter.


Každý splitter má jednoznačnou identifikaci: číslo výtahu 1 až 8. V rámci každého výtahu máme hlásky připojené ke splittru – umístěné: dno šachty, dno kabiny, kabina, střecha kabiny a strojovna. Hláska do strojovny může být nastavena jako společná pro více výtahů.


CJ Obsahuje záložní akumulátor, který je snadno vyměnitelný (olověný akumulátor). CJ zajišťuje dobíjení tohoto akumulátoru a monitoring jeho stavu. CJ indikuje pěti barevnými kontrolkami: stav napájení, sílu signálu, stav telefonní linky, stav sběrnice a stav jádra. Dále je vybavena USB rozhraním, které slouží ke komfortnímu nastavení parametrů, k nahrávání hlášení a k programovému upgrade.

CJ je možné připojit přes: GSM, UMTS, PSTN, nebo VoIP.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace