9159010

Značka: 2N
  • IP interkom security relé
  • skladem
  • Naše cena: 5 976 Kč
ks
Obrázek produktu - 9159010

Popis produktu

Jednoduché přídavné zařízení pro zvýšení bezpečnosti. Zamezí neoprávněnému manipulování se zámkem. Instaluje se mezi interkom, ze kterého je i napájen, a zámek který ovládá.


Bezpečnostní relé je jednoduché příslušenství, které doporučujeme instalovat ke všem interkomům a přístupovým čtečkám. Výrazně zvyšuje bezpečnost instalace při minimálních nákladech. Zabraňuje otevření dveří 12V baterkou. Ta stačí k sepnutí nízkoodběrového zámku, pokud se vandal dostane k drátům mezi interkomem/přístupovou čtečkou a zámkem.


Nainstalujete bezpečnostní relé mezi interkom/čtečku a zámek a spárujte ho s 2N zařízením. Při pokusu o otevření dveří bezpečnostní relé čeká na ověřovací kódový signál z 2N zařízení. Pokud ho dostane, tak sepne připojený zámek a otevře dveře. V opačném případě, kdy by se zloděj snažil otevřít dveře např. 12V baterkou zůstanou dveře zavřené.


Videonávod instalace bezepečnostního relé


Popis bezpečnostního relé a použití s 2N IP Interkomy


Technické parametry

Typ zařízení: Ochranný prvek
Určeno pro: 2N® interkomy a přístupové jednotky
Umístění: Mimo interkom/přístupovou jednotku, uvnitř chráněného prostoru.
Připojení: K výstupu pro zámek
Napájení: z výstupu / externí
Digitální vstupy: 1
Digitální výstupy: 2 (relé/napěťový)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace