ASI1201E-V1
Značka: DAHUA
  • autonomní čtečka s dotykovou klávesnicí a podsvitem, 13.56 MHz, 12 VDC, SmartPSS Lite
  • není skladem
ks
Novinka
Obrázek produktu - ASI1201E-V1
Popis produktu
Technické parametry
Typ modulu: čtečka s dotykovou klávesnicí a podsvitem
Výstupní formát Wiegand: 26/34/66 bit (výchozí je 34 bit)
Externí čtečka/klávesnice: RS-485
Programování čtečky: přes klávesnici nebo software SmartPSS Lite
Karta: IC karty (13.56 MHz)
Paměť: 30,000 uživatelů, 30,000 hesel, 30,000 karet, 60,000 záznamů
Max. zatížení výstupního relé: max. 1 A při použití zdroje 12 VDC/2 A
Optická signalizace: ano
Audio signalizace: ano
Provedení: plast
Vzdálený přístup: software SmartPSS Lite a DSS
Napájení: 12 VDC, 1.5 A/max.18 W