EL460/40/24
Značka: ABLOY
  • elektromechanický samozamykací zámek
  • není skladem
ks
Obrázek produktu - EL460/40/24
Popis produktu
Technické parametry
Typ: elektromechanický samozamykací úzký zámek
Napájení: 10 – 24 V DC STAB +/- 10%
Proudový odběr: 240 mA v klidu (max.550mA) při 12 V DC
Proudový odběr: 130 mA v klidu (max. 300 mA) při 24 V DC
Signalizace: dveře otevřené/zavřené
Signalizace: klíč odemyká/volný
Signalizace: klika stisknutá/volná
Signalizace: závora zatažená
Signalizace: závora vysunutá
Vlastnosti: monitorovací kontakty (max. 0,5 A 30 V AC/DC resist, 10 W)
Vlastnosti: výsuv závor (závora 20 mm, oboustranná střelka 10 mm)
Vlastnosti: vzdálenost kliky od čela zámku (včetně lišty) 40 mm
Vlastnosti: rozteč kliky a klíčové vložky 92 mm
Vlastnosti: dělený čtyřhran 9 x 9 mm (s redukcí lze i 8 x 8 mm)
Vlastnosti: čelní lišta na zámku (mm): 300 x 24 x 3 mm
Vlastnosti: rozměry (mm): 254 x 20,5 x 55
Vlastnosti: cylindrická vložka DIN - europrofil
Vlastnosti: dveřní vůle 2-5,5 mm
Obsah balení: zámek, návod, upevňovací šrouby, redukce 9 na 8 mm, červíky