AktMyJabloD10 - Aktualizace - Docházkový systém pro MyJablotron - JABLOTRON 100 - EZS Alarmy Jablotron - E-shop | KLS Electronics

AktMyJabloD10

Značka: Vodasoft

Aktualizace a podpora pro docházkový systém My JABLOTRON, pro 10 uživatelů

Ceny pro tento produkt lze zobrazit až po přihlášení.
Nákup produktu můžete provést také až po přihlášení.
Externí
sklad


Docházkový systém pro JABLOTRON-100 - MyJablotronDocházkový systém pro My JABLOTRON

Docházkový systém byl navržen pro malé a střední firmy, které využívají pro zabezpečení firmy alarm JABLOTRON 100 s napojením na webovou samoobsluhu My JABLOTRON. Díky možnostem webové samoobsluhy a vlastností systému JABLOTRON 100 lze s minimálními náklady na další hardware využít alarmu ke sledování docházky. Ovládání systému je velice intuitivní a není třeba žádné zdlouhavé školení a studování manuálu. Aplikace je určena pro PC s operačním systémem Windows.

Požadavky na systém:

  • alarm Jablotron 100
  • napojení alarmu na webovou samoobsluhu My JABLOTRON (nutná bezpečnostní SIM Jablotron)
  • vyhrazená e-mailová schránka (může být i freemail - Seznam, Gmail atd.)
  • PC s operačním systémem Windows XP a novějším (.NET Framework 4.0)
  • databázový server MS SQL 2008 a vyšší (postačí Express Edition)

Cena roční aktualizace a podpory je

Počet zaměstnanců 2)

Cena bez DPH

Aktualizace a podpora 3)

1 – 10

6 000,-

1 500,-

11 – 20

7 500,-

1 875,-

21 - 30

9 000,-

2 250,-

31 – 40

10 500,-

2 625,-

41   – 50

12 000,-

3 000,-

> 50

individuálně

 

1) Koncové ceny jsou pro jednu stanici, v případě síťové verze je za každou další stanici v síti cena licence 10% z celkové ceny dle počtu zaměstnanců.

2) Jedná se o aktuální počet zaměstnanců. Pokud zaměstnanec ukončí pracovní poměr, není již započítáván do počtu zaměstnanců.

3) Při nákupu nové licence je poskytována služba Aktualizace a podpora po dobu 1 roku. Po uplynutí 1 roku má uživatel možnost zaplatit službu Aktualizace a podpora.

Docházkový software není produktem společnosti Jablotron. Jedná se o aplikaci třetí strany. Aplikace Docházkový systém pro My JABLOTRON byla oceněna prvním místem v soutěži Vychytávka s JABLOTRON 100 v roce 2015.

Pořízení docházkového systému

Ovládání aplikace Docházkový systém pro My JABLOTRON je intuitivní a uživatel se ho rychle naučí i bez zdlouhavého školení a studování manuálů. Přesto je nutné, aby instalaci prováděla certifikovaná montážní firma společnosti JABLOTRON ALARMS a.s. Důvodem jsou nutné konfigurační zásahy do systému JABLOTRON 100.

Při pořízení docházkového systému mohou nastat následující možnosti:

Alarm JABLOTRON 100 již máte

Kontaktujte montážní firmu, která Vám instalovala alarm Jablotronu a sdělte montážní firmě požadavek na instalaci Docházkového systému pro My JABLOTRON. Vaše montážní firma Vám zkonfiguruje alarm a nainstaluje software docházkového systému. Pokud Vaše montážní firma docházkový systém ještě neinstalovala, ať se s námi spojí a domluví se s námi na dalším postupu.

Nemáte žádný alarm a chcete si pořídit kvalitní alarm JABLOTRON 100 včetně docházkového systému

Kontaktujte nás a my Vám doporučíme certifikovanou montážní firmu alarmů JABLOTRON ve Vašem okolí. Vámi vybraná montážní firma provede návrh zabezpečení Vašeho objektu a namontuje kvalitní a moderní alarm JABLOTRON 100 s revolučním ovládáním včetně Docházkového systému pro My JABLOTRON.

Máte již instalován jiný alarm než JABLOTRON 100

Kontaktujte nás a my Vám doporučíme certifikovanou montážní firmu alarmů JABLOTRON ve Vašem okolí. Vámi vybraná montážní firma Vám provede kalkulaci výměny stávajícího alarmu za kvalitní a moderní alarm JABLOTRON 100 s revolučním ovládáním. Pokud není výměna stávajícího alarmu možná, tak i tak je možné pořídit Docházkový systém pro My JABLOTRON. Řešením je instalace pouze ústředny a přístupového modulu pro záznam příchodů a odchodů. V budoucnu je pak možné systém kdykoliv rozšířit o příslušné detektory a využít tak naplno všech výhod moderního alarmu JABLOTRON 100 s revolučním ovládáním.

Jste certifikovaná montážní firma alarmů JABLOTRON 100

Kontaktujte nás, poskytneme Vám bezplatnou licenci (NFR), která Vám umožní instalaci Docházkového systému pro My JABLOTRON pro demonstraci Vašim zákazníkům a interní použití ve Vaší firmě.

Neuvedeno
Žádné soubory