30620207 - Infrabariéry - Venkovní detekce - EZS Paradox a ostatní - E-shop | KLS Electronics

30620207

Značka: Sorhea

Aktivní bezdrátová IR bariéra Solaris od společnosti Sorhea. Výška 2m, 3 detekční buňky, přijímač.

Ceny pro tento produkt lze zobrazit až po přihlášení.
Nákup produktu můžete provést také až po přihlášení.
Externí
sklad

SORHEA Solaris - bezdrátové IR bariéry dobíjené ze slunce

Bezdrátová IR bariéra Solaris od společnosti SORHEA zaručuje vysoký standard bezpečnosti, minimální nároky na spotřebu díky zabudovanému solárnímu panelu a jednoduchou instalaci bez výkopových prací. Zcela unikátní systém perimetrické ochrany je tak ideálním řešením v prostorech, kde není možné provést kabeláž, anebo jsou náklady na její vybudování příliš vysoké.

SORHEA Solaris

Systém Solaris lze vybudovat pomocí bezdrátových IR bariér, které jsou ve verzi SF (buď vysílač a přijímač nebo DF (v jedné bariéře je vysílač i přijímač).

Typ DF má na jedné straně přijímač a na druhé straně vysílač. Díky kombinaci typu SF a DF tak můžete zabezpečit libovolný prostor.

SORHEA Solaris

Bezdrátový přenos

Unikátní bezdrátový přenos mezi infrabariérami Solaris umožní perimetrickou ochranu bez nutnosti kabeláže. Signál o narušení prostoru je přenášen mezi jednotlivými jednotkami Solaris až na vzdálenost 75 m. Přenos mezi jednotkami je v pásmu 869.725 MHz – 869.975 MHz a kryptován. Navíc je komunikace zajištěna i při výpadku jedné z cest. Přenos je pak předán náhradní cestou díky dynamické bezdrátové síti. Bezdrátově lze přenášet tyto informace:
- poplach
- tamper
- tamper přelezení sloupu
- diskvalifikaci
- nízké napětí akumulátoru
- ztrátu komunikace

SORHEA Solaris

Solární napájení

Bariéra je napájena pomocí interního akumulátoru, který je dobíjen vestavěným solárním panelem. Díky velmi nízkému odběru energie pro provoz tak i při velmi špatném počasí, kdy není akumulátor dobíjen ze solárního panelu, je výdrž baterií 5 týdnů.

SORHEA Solaris

Patentovaný design, výkonná detekce

A jak je bariéra vyhřívána? Nijak. Vyhřívání není třeba. Díky unikátní technologii, kdy IR vysílač a přijímač jsou skryty pod stříškou, která zabraňuje jejich zapadnutí sněhem, není vyhřívání třeba.

Systém detekuje narušení během 40 ms. Nastavení bariéry je jednoduché a uzpůsobené tak, aby ho zvládl pouze jeden člověk bez dalších přístrojů.

V každé infrabariéře jsou integrovány nastavovací průzory pro optické nasměrování, LED dioda a piezo pro zjištění intenzity a kvality přijímaného signálu.

Informační videa výrobce:

 

Radiová frekvence 869.725MHz – 869.975MHz
Typ detektoru infračervená bariéra
Počet paprsků tři
Typ paprsku infračervený, synchronizovaný
Nastavení závory pomocí optického směrového průhledu a LED signal.
Tamper výstup ano
Pracovní teplota -35 až 55°C
Proudový odběr 12 V 40mA
Synchronizace ano
Žádné soubory