FORESTCAM LS880 - Fotopasti s GSM - Fotopasti - E-shop | KLS Electronics
Nacházíte se: Úvodní stránka E-shop Fotopasti Fotopasti s GSM FORESTCAM LS880

FORESTCAM LS880

Značka: FORESTCAM

Fotopast FORESTCAM LS880 vybavená GSM modulem pro okamžité odeslání snímků v rozlišení 800x600 na email nebo mobil jako MMS. Vysoké krytí IP67 předurčuje použití v nejnáročnějších podmínkách. Vestavěn

Ceny pro tento produkt lze zobrazit až po přihlášení.
Nákup produktu můžete provést také až po přihlášení.
Skladem
1-5 ks

Fotopast s GSM modulem a podporou GPRS , odesílá fotografie na email nebo mobilní telefon! Velká kvalitní antena s polohovacím kloubem pro příjem GSM signálu. Tam kde ostatní fotopasti již signál ztrácejí fotopast FORESTCAM pracuje! Navíc se anténa díky polohovacímu klubu dá zklopit a máte tak možnost lépe fotopast maskovat! To nejlepší s gsm na zloděje a zvěř bez kompromisu! Vyrobeno pro Českou a Slovenskou republiku, kompletní české menu a kvalitní český manuál!! Jediná nám známá fotopast na trhu kombinující skvělé maskování s minimem lesklých ploch na přední části fotopasti. Přesně zaměříte fotopast laserovým ukazovátkem a zároveň vše co fotopast bude snímat vidíte na velkém displeji na přední straně fotopasti!

Fotopasti značky FORESTCAM vynikají svou jedinečnou konstrukcí a výborným poměrem cena/výkon. Mezi největší plusy patří vestavěná LCD obrazovka pro snadné zaměření fotopasti, oddělené baterie od citlivých částí a jejich velice snadná výměna. V porovnání s jinými značkami je značka FORESTCAM více než zajímavá.

Prohlížení foto/video ano/ ano
Foto/Video, foto+video ano/ano, ano
Max. dosah PIR čidla 15-20m
Programování LCD nebo pomocí PC
Čeština ano
Skříňka maskovaná, otevírací
Osvětlení / dosvit IR neviditelné 12-15m
Rychlost odezvy 0,8 sec.
Ovládání výklopný
GSM brána ano s možností GPRS
Externí paměťová karta SD až 16GB
Záběr PIR Směrový (48°)
Napájení 8x AA baterií
Objektiv F=2.8, FOV 55° automatická IR clona
Žádné soubory