O společnosti

KLSelectronics -  je rychle se rozvíjející firma s 15ti - letou praxí v oblasti kamerových a zabezpečovacích systému. Dále - elektroinstalace, ip kamer a instalace internetových síťí. Zajišťujeme instalaci, pronájem a servis EZS, CCTV, IP kamer, videotelefonů, audiotelefonů, skryté a speciální techniky . Z kvalitního sortimentu vybraných značek a cenově přitažlivých nabídek si vybere každý. Námi nabízené produkty se používají po celém světe. Prioritou je zejména kvalita poskytovaných služeb, která spočívá v individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Vzhledem ke vzrůstajícímu zájmu o CCTV a IP kamerové systémy jsme jedni z mála, kdo v ČR nabízí různé varianty softwaru i hardwaru. Konečnou výši ceny stanovíme vždy až po důkladné, osobní konzultaci s klientem.

Elektronické zabezpečovací systémy EZS

Bezdrátové zabezpečovací systémy jsou vhodné do prostor, které nechce mít zákazník narušen instalačními lištami, anebo kde není možno skrýt kabeláž pod omítku. Samotná instalace je velmi rychlá a čistá, tím pádem mnohdy levnější než drátová varianta. Alarm lze jednoduše rozšiřovat popřípadě měnit rozmístění prvků ( přemístění nábytku apod.). Bezdrátové prvky mají samotestující funkce, kdy upozorní na potřebu výměny baterie popřípadě poruchu.

Drátové zabezpečovací systémy jsou vhodné do prostor, kde zákazníkovi nevadí instalační lišty popřípadě zasekání rozvodů do zdi. Proto je u této varianty vhodné natažení kabeláže při stavbě nebo rekonstrukci objektu. Je také vhodné počítat s rezervami pro případné rozšiřování systému. Komponenty takovéhoto alarmu jsou levnější, než bezdrátová varianta, avšak je třeba připočíst cenu kabelů, instalačních lišt a práce spojené se zakabelováním.

Alarmy,které používáme jsou převážně zabezpečovací systémy Paradox,Jablotron a ELDES které umožňují velké množství variant pro malé, střední i velké objekty.

Tato zabezpečovací technika, která je schopná komunikovat s pultem centrální ochrany (pco), nebo je schopna hlásit narušení objektu na Váš telefon. Převezmeme i servis již zaběhnuté firmy.

Při montáži naší firmou Vám uděláme návrh EZS zdarma. S naší odbornou montáži máte nárok na slevu na pojištění, dle nabídky pojišťoven (vždy od nás obdržíte CERTIFIKÁT pro pojišťovnu ). Vzhledem ke zvyšujícímu tempu kriminality je nutné objekty zabezpečovat a omezit tím možnost vykradení, nebo omezit rozsah krádeže.

Kamerové systémy CCTV 

Kamerový systém (CCTV – Closed Circuit Television, uzavřený televizní okruh) je užití kamer ke sledování prostor, k zobrazování záběrů z kamer na monitorech a archivaci natočených záběrů.

1) Kamerové systémy s analogovým přenosem signálu

Dnes stále nejvíce používaný způsob řešení kamerových systémů. Signál z kamery je vyveden v analogové podobě (konektor BNC nebo Cinch) používající televizní normu typu PAL s úrovni p-p 1V/75ohm. Takto je signál přenášen až do místa jeho využití (sledování, záznam, transformace do digitální podoby a přenos po internetu). Výhodou je kompatibilita s běžnými TV přijímači a rekordéry (VHS, DVD) a z toho vyplývající snadné zprovoznění i řešení problémů a také vzájemná kompatibilita všech kamer CCTV. Ty je proto možné libovolně kombinovat v kamerovém systému a není žádný problém mít v jednom systému zapojeny současně kamery barevné i černobílé, s různým rozlišením nebo úhlem záběru a stejně tak i kamery pouze pro denní vidění kombinovat s kamerami s nočním viděním přesně podle potřeby umístění každé konkrétní kamery. Do systému lze bez problému doplnit i kamery pohyblivé s možností dálkového ovládání směru snímání a šířky úhlu záběru (zoom objektiv), takzvané PTZ kamery. Všechna námi nabízená záznamová zařízení umožňují ovládání PTZ kamer lokálně (přímo na záznamovém zařízení) i vzdáleně přes internet. 

2) Kamerové systémy s digitálním přenosem signálu IP technologie

Tyto systémy v podstatě nemají žádné teoretické omezení maximálního rozlišení obrazu z kamer (objevují se už 5Mpix kamery a do budoucna se dočkáme jistě ještě mnohem vyšších rozlišení) a maximální rozlišení je tak dáno pouze zvolenou kamerou, záznamovým zařízením a propustností datové sítě. Tyto systémy pracují na principu běžného přenosu TCP/IP, takže lze využít sítí ethernet, které často již v budovách bývají instalovány. Kamery pro tento druh přenosu, (tzv. IP kamery, WEB kamery) obsahují videoserver s klasickým výstupem LAN a umožňují i zcela samostatný provoz, kdy stačí z libovolného počítače v síti zadat do internetového prohlížeče adresu IP kamery a ihned je možno obraz z kamery sledovat. Některé IP kamery jsou vybaveny vlastním Wi-fi rozhraním a je tedy možné jejich připojení do sítě bezdrátově.