Aktivní prvky

Zobrazeno 54 produktů

Seřadit podle:  Cena ~ Název produktu
Filtr dle ceny: 
Předchozí 1 2 3 4 5 Následující [strana: 1/5, záznamů: 54]
  • switch 8 portů 10/100M
  • není skladem
  • Naše cena: 1 049 Kč
Detail produktu
  • switch 5 portů 10/100M
  • skladem
  • Naše cena: 610 Kč
Detail produktu
  • switch 8 portů 100/1000M
  • skladem
  • Naše cena: 1 424 Kč
Detail produktu
  • switch 24 portů 100/1000M
  • skladem
  • Naše cena: 6 776 Kč
Detail produktu
  • switch 16 portů 1000M
  • skladem
  • Naše cena: 3 933 Kč
Detail produktu
  • switch 28/24, 24xGb RJ, 4x10Gb SFP, MNG layer L3, rackmount
  • skladem
  • Naše cena: 55 433 Kč
Detail produktu
  • 1 Gbps, vlastnosti dle SFP modulu
  • skladem
  • Naše cena: 1 724 Kč
Detail produktu
  • 1 Gbps, 500 m, MM-SC, duplex
  • skladem
  • Naše cena: 2 000 Kč
Detail produktu
  • 1 Gbps, 10 km, SM-SC, duplex
  • skladem
  • Naše cena: 2 143 Kč
Detail produktu
  • switch 1G 24x PoE (802.3at) až 430W + 4x 1Gb TP/SFP, MNG
  • skladem
  • Naše cena: 16 922 Kč
Detail produktu
Akční nabídka
  • SFP modul, Single-mode, LC port, 1550 nm/1310 nm, Dahua
  • skladem
  • Naše cena: 2 013 Kč
Detail produktu
Akční nabídka
  • SFP modul, Single-mode, LC port, 1310 nm/1550 nm, Dahua
  • skladem
  • Naše cena: 2 013 Kč
Detail produktu
Předchozí 1 2 3 4 5 Následující [strana: 1/5, záznamů: 54]
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace